• EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Франція розгромила Україну у товариському матчі (ВІДЕО)

Збірна Франції в товариському матчі розгромила національну команду України з рахунком 7:1

Гра проходила на арені "Стад де Франс" в передмісті Парижа, передає "ДС".

Перший мʼяч господарі забили вже на 9-й хвилині. Камавінга на добиванні відкрив рахунок.

На 25-й хвилині Жиру подвоїв перевагу французів і на 33-й хвилині оформив дубль у ворота українців.

На 39-й хвилині українці забивають автогол. Миколенко намагався відбити кутовий удар французів і зрізав мʼяч у свої ворота.

На 53-й хвилині Циганков "розмочив" ворота господарів поля.

На 65-й хвилині Толіссо після передачі Мбаппе збільшує перевагу до 5:1.

Сам Мбаппе точно реалізував можливість на 83-й хвилині.

На 89-й хвилині Грізман поставив крапку в матчі. Його дальній удар рикошетом від Забарного влетів у ворота Бущана.

Нагадаємо, раніше позитивні результати ПЛР-тестів отримали голкіпери збірної України Андрій Лунін і Юрій Паньків, а до цього недугу виявили у Андрія Пятова.

Основним голкіпером став Георгій Бущан, на заміну йому був викликаний 45-річний ветеран Олександр Шовковський.