• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

ФСБ Росії видала затриманого в Криму журналіста за "агента України"

Нібито "український агент" Владислав Єсипенко, затриманий ФСБ Росії в окупованому Криму, виявився фрилансером української служби Радіо Свобода

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент корпорації Джеймі Флай, інформує "ДС".

"У той час, коли Кремль застосовує переслідування і залякування проти будь-якого можливого альтернативного голосу в анексованому Росією Криму, недавнє затримання Владислава Єсипенка, фрилансера української служби "Радіо Свобода", викликає тривогу. Єсипенка слід негайно звільнити, щоб він міг возз’єднатися з сім’єю", — сказав він.

Як зʼясувалося, Єсипенко має подвійне російсько-українське громадянство. В Україні подвійне громадянство заборонено.

Нагадаємо, 16 березня в Росії повідомили, що ФСБ затримала в Криму росіянина Єсипенка В.Л., який начебто збирав інформацію про місця масового перебування людей і мав у своєму автомобілі вибуховий пристрій. Сам Єсипенко начебто розповів, що інформацію він збирав за завданням офіцера чинного резерву 8 відділу 5 департаменту Служби зовнішньої розвідки України полковника Кравчука. В ФСБ заявили, що стосовно Єсипенка порушено кримінальну справу.

СЗР України назвала заяви ФСБ про затримання нібито "українського агента" пропагандистською акцією, якою створюється потрібний Кремлю фон для "святкування" роковин окупації Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua