• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Футбол і коронавірус: паузу в чемпіонатах Англії продовжили мінімум до 30 квітня

Реклама на dsnews.ua
Заборону на проведення всіх футбольних змагань в Англії у зв'язку з коронавірусом продовжений щонайменше до 30 квітня

Про це зазначено в спільній заяві Футбольної асоціації Англії (ФА), Англійської прем'єр-ліги, англійської Чемпіоншіпа, ліги жіночого футболу, а також асоціацій англійських гравців і тренерів, передає "ДС" з посиланням на Sky Sports.

"Футбольна асоціація, Прем'єр-ліга, Футбольна ліга Англії, жіноча професійна ліга, разом з асоціаціями англійських футбольних гравців та тренерів розуміють, що ми живемо в безпрецедентне час, і ми думаємо про всіх, кого торкнулася COVID-19", - наголошується в ньому.

У заяві також підкреслюється, що його підписанти "єдині у своєму прагненні знайти способи відновлення футбольного сезону 2019/20 і забезпечити проведення всіх матчів клубної ліги і кубків всередині країни та Європи, як тільки це стане безпечним і можливим".

"Ми всі разом підтримали УЄФА перенесення Євро-2020, щоб звільнити місце в календарі, щоб гарантувати, що матчі національних та європейських клубних ліг і кубків будуть мати більше можливостей для проведення, і при цьому підтримувати цілісність кожного змагання".

У заяві також уточнюється, що в Правилах і положеннях Футбольної асоціації кажуть, що футбольний сезон повинен закінчитися не пізніше 1 червня", і "кожне змагання повинно проводитися в межах обмежень, встановлених ФА, які визначають тривалість кожного ігрового сезону".

Проте повідомляється, що рада ФА погодився продовжити цей ліміт на невизначений термін на сезон 2019/20 щодо професійного футболу.

Крім того, сторони колективно домовилися, що професійні змагання в Англії буде відкладено до 30 квітня.

"Прогрес COVID-19 залишається неясним, і ми можемо запевнити кожного, що здоров'я і благополуччя гравців, співробітників та уболівальників є нашим пріоритетом. Ми будемо продовжувати слідувати порадам уряду і працювати спільно, щоб тримати ситуацію в полі зору і вивчати всі варіанти, доступні для пошуку способів відновлення сезону, коли для цього будуть підстави. Ми всі хотіли б ще раз наголосити, що наші думки про всіх, хто постраждав від COVID-19", - підсумували сторони, що підписали документ.

Нагадаємо, раніше футбольні матчі в Англії були припинені на невизначений термін.

Як повідомляла "ДС", у зв'язку з поширенням коронавіруса турніри Ліги Чемпіонів і Ліги Європи з футболу також будуть припинені.

    Реклама на dsnews.ua