• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Футбол: Українська прем'єр-ліга позбулася клубу з Донецька

Футбольний клуб "Олімпік" (Донецьк) знявся з розіграшу Української прем'єр-ліги на сезон 2021/2022 і призупинив свою діяльність

Лого "Олімпіка"
Лого "Олімпіка" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві президента "Олімпіка" Владислава Гельзіна, опублікованій на сайті клубу, передає "ДС".

"Дорогі друзі, ми прийняли рішення про зняття команди з розіграшу УПЛ наступного сезону! Це непростий, але разом з тим — обдуманий і зважений крок, який ми робимо з важкістю на серце. Хочу подякувати всім, хто за ці 20 років так чи інакше був причетний до олімпійської сімʼї. За всі ті незабутні моменти, які ми з вами пережили, відчуваючи різні емоції, як в добрі, так і в складні для клубу часи", — заявив Гельзін.

Президент донецького клубу також згадав участь команди в Лізі Європи сезону 2017-2018 років.

"За ці роки нам вдалося дати квиток в життя багатьом хлопчикам, закоханим в футбол. Деякі наші вихованці і зовсім пройшли з клубом яскравий і захоплюючий шлях від вихованця академії до дебютанта Ліги Європи, коли в 2017 році знаменитий хіт Ярослава Євдокимова (" Фантазер — ти мене називала" — вважається улюбленою піснею" Олімпіка" — "ДС") став асоціюватися для всієї футбольної громадськості з" донецькими фантазерами "", — розповів Гельзін.

Президент клубу також додав, що "Олімпік" — "не прощається" з уболівальниками. Гельзін підкреслив, що "клуб припиняє свою діяльність, але на цьому ми не ставимо крапку".

"Я вірю, що настане час, коли футбольний клуб "Олімпік" знову буде радувати своїх уболівальників яскравими виступами. А сама гра буде проходити за одними для всіх правилами не тільки на полі, але і за його межами. Адже футбол в Україні люблять, і ми пишаємося, що ФК "Олімпік" (Донецьк) назавжди залишиться в його історії!", — зазначено в заяві президента.

Як повідомлялося, дане рішення в клубі прийняли незважаючи на те, що команда отримала атестат на наступний сезон УПЛ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua