• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Гармаш розповів, кого з бранців Росія пропонувала Україні на обмін

Російська делегація в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) по Донбасу в питанні обміну полоненими пропонувала передати Україні чотирьох жінок, але представники окупантів виступили проти цього

Сергій Гармаш
Сергій Гармаш
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі "Україна 24" заявив член української делегації в Тристоронньої контактній групі Сергій Гармаш, передає "ДС".

"На останньому засіданні ТКГ висловлювалися ідеї з боку російської делегації віддати все-таки Україні тих чотирьох жінок, яких передбачалося ще в кінці минулого року віддати Віктору Медведчуку, приватній особі. Тоді ця угода зірвалася, тому що Медведчук не уповноважений державою забирати людей. Зараз ОРДЛО на пропозицію Росії заявили, що не готові до такого обміну", — розповів він.

За словами Гармаша, Україна пропонувала варіант обміну "9 на 9" і теж не отримала позитивну відповідь.

"Але сам факт того, що питання піднімалося Росією і Україною, дозволяє сподіватися, що цей процес почне рухатися … Вперше за всю мою роботу в ТКГ я побачив реальну надію, передумову до обмінного процесу", — підкреслив він.

Нагадаємо, раніше окупаційна влада окремих районів Донецької області (ОРДО) заявила, що почала узгоджувати список на обмін полоненими з українською стороною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua