• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Газовики встановили строки відновлення газопроводу, який прорвало під Києвом

Реклама на dsnews.ua

Відновлення роботи ділянки магістрального газопроводу в смт Чабани під Києвом, де вночі 15 вересня сталася аварія, триватимуть 2–3 дні

Про це йдеться у повідомленні на сайті Оператора ГТС України, інформує "ДС".

"Сьогодні вночі в Київській області сталась розгерметизація магістрального газопроводу КЗУ-1. Цей газогін використовується для транспортування газу від газовидобувних підприємств в східних областях до підземних газосховищ в західному регіоні України. Як тільки диспетчери отримали сигнал про падіння тиску, ділянку газопроводу, на якій сталась аварія, було відключено та локалізовано витік. Було оперативно організовано відповідні переключення на інші газопроводи, тому транспортування газу споживачам не припинялося", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що по завершенню слідчо-оперативних дій ремонтні бригади ОГТСУ розпочнуть ліквідацію наслідків, за попередніми оцінками відновлення роботи цієї ділянки магістрального газопроводу триватимуть 2-3 дні.

Про деталі та завершення ліквідації аварії буде повідомлено додатково, зазначив оператор.

Як писала "ДС", раніше рятувальники повідомили подробиці нічного прориву газопроводу під Києвом. Також повідомлялося, що подія сталася неподалік селища, де раніше продав свій маєток президент Володимир Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua