• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

ДБР із шостої ранку обшукує будинок Тупицького, — ЗМІ

За місцем проживання Олександра Тупицького, указ про призначення якого на посаду судді КСУ скасували, проходить обшук. Слідчі Державного бюро розслідувань прийшли за адресою його проживання о 6:00 ранку 13 травня

Олександр Тупицький
Олександр Тупицький
Реклама на dsnews.ua

Про це ZN.ua повідомили джерела в ДБР, передає "ДС".

Тупицький присутній на місці обшуку разом із дружиною і двома дітьми.

"Згідно з ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального злочину або майна, яке було отримано в результаті його вчинення, а також із метою встановлення розшукуваних осіб", — ідеться у відповідній постанові Печерського суду, яка є в розпорядженні видання.

"Мені постійно погрожують проведенням обшуків, не тільки у мене, а й у будинках у моїх близьких і знайомих. Мені також відомо, що слідство вже кілька разів зверталося до Печерського суду з заявою про проведення обшуків. Якогось суддю "зламали", тепер підписаний дозвіл у них є, і вони ним маніпулюють. Припускаю, що обшуки хочуть провести, щоби підкинути мені якісь документи, і тим самим принизити мою честь і витерти об голови суду ноги. Я очікую, що завтра вранці у мене будуть обшуки", — сказав Тупицький виданню Страна напередодні.

Нагадаємо, 12 травня Печерський районний суд Києва вкотре через неявку на засідання Тупицького відклав розгляд клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua