• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Де окупанти Донбасу зосередили техніку: Telegram-канал перерахував населені пункти

В останні 2-3 тижні бойовики "ДНР" істотно зміцнилися новою технікою та особовим складом. Найбільше скупчення російських солдатів і військової техніки зафіксовано під непідконтрольними Україні Донецьком, сел. Осикове і колишнім Моспінським аеродромом ДОСААФ

"ДНР"
"ДНР"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі "Вільнодумець", передає "ДС".

За даними пабліка, територія навколо Осикового заставлена технікою і військовими. Він уточнив, що зосереджені там терористи і техніка повинні в разі «наступу ЗСУ» прикривати Старобешеве, Старобешевську ТЕЦ (сел. Новий Світ) або висунутися на підмогу в м. Докучаєвськ (на лінії фронту).

Колишній Моспінський аеродром ДОСААФ зараз повністю забитий військовою технікою РФ і складами зі зброєю і боєприпасами. Біля Старобешівської ТЕЦ знаходиться село Світле (місцеві називають його «Карачуріно»). На початку бойових дій усіх людей звідти виселили і тепер там розташовано велике угруповання військових і техніки.

«Вся територія, прилегла до м. Моспине (20 км від Донецька) заставлена військовою технікою і формуються наметові військові містечка. Зокрема, техніка і військові розташовані:

- на території колишньої шахти «Диктатура-3». До 2014 року там розташовувався лінолеумний цех;

- на території селища «Будівництво» по вул. Одеська;

- на території колишньої шахти «Диктатура-2» (поруч ставок і терикон);

- на території колишньої автобази і прилеглих до неї полях (в 200 метрах від колишньої шахти «Моспінська». Її русскій мір, відразу ж після приходу, знищив)», — йдеться в повідомленні каналу.

Також паблік пише, що в 7-8 км від Моспиного в бік Донецька, на території колишньої шахти № 20 на прилеглій території (південний схід Донецька), знаходиться велика кількість військової техніки, яка повинна виїхати «на захист сел. Оленівка та Донецька».

Крім того, ресурс підкреслює, що, згідно з даними російських кураторів, на території «ЛДНР» зараз знаходиться приблизно 550 танків, поставлених Росією. Однак тільки невелика частина з них знаходиться в безпосередній близькості до лінії фронту. Вся решта техніки розташована між 1 і 2-й лініями оборони «ДНР» і за другою лінією оборони.

Нагадаємо, раніше ватажок "ДНР" Денис Пушилін дав зрозуміти, що Росія збирається воювати з Україною, а не домовлятися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua