• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Гендиректор "Глуско-Україна" просить зустрічі з президентом Зеленським

Генеральний директор компанії "Глуско-Україна" Борис Ганджа просить зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, щоб донести йому позицію компанії та її трудового колективу

Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів на пресконференції.

Діяльність АЗС мережі "Глуско-Україна" заблокована після обшуків силовиків у справі "масштабної схеми тіньової реалізації неякісних нафтопродуктів". На даний момент на АЗС мережі працюють магазини і продається автогаз. За словами Ганджі, щоденні збитки "Глуско-Україна" складають 2-3 млн грн.

Крім того, Ганджа повідомив, що у керівництва мережі АЗС немає чіткого розуміння, коли компанія зможе відновити повноцінну роботу. Однак це точно не трапиться в найближчі місяці, можливо, на це підуть роки. При цьому в разі розблокування торгівлі бензином АЗС зможуть досить швидко відновити роботу навіть в умовах припинення поставок материнської компанії Proton Energy Group SA

"Заблоковано обсяг бензину в такій кількості, що, якщо нам і розблокують роботу, компанія фактично відразу відновить роботу. Відразу буде працювати, і обсягу буде достатньо, щоб закупити деякі обсяги і далі безперебійно працювати", — зазначив він.

За словами гендиректора компанії, "Глуско-Україна" два роки знаходиться в складі Нафтогазової асоціації і активно бореться з нелегальним ринком.

"Ми боремося два роки, а, на жаль, за 15 хвилин цей ринок поборов легальний ринок. Я був присутній не на одному засіданні Кабміну, не один раз був у багатьох міністрів, були зустрічі у президента, і навіть до смішного це все виглядало, коли досить чітко пояснювали, що таке нелегальний ринок, як він працює, як з ним можна боротися. Були смішні історії діалогів одного міністра з іншим з питанням: "А як можна закрити ту станцію?". Та ніяк, тому що там є якась ліцензія. а як вони її отримали? але одного разу отримали. І один на одного вони "кивали", але ці нелегальні станції як працювали, так і працюють на сьогоднішній день. Фактично їх кількість точно не зменшується, а тільки збільшується. Але якщо було потрібно закрити компанію "Глуско", то, коли є політична воля, це відбувається буквально за 15 хвилин", — зазначив Ганджа.

    Реклама на dsnews.ua