• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Геращенко розповів усе про загиблого в Києві Махаурі

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні поруч з Бессарабським ринком загинув громадянин Грузії Темур Махаурі, він був дуже видатною особистістю

Про це написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в Facebook, повідомляє "ДС".

"За повідомленням засобів масової інформації Тимур був дуже видатною особистістю. Три роки тому Тимур був затриманий турецькими владою за підозрою у вбивстві одразу п'ятьох чеченців, які переховувалися в цій країні від російського правосуддя. Турецька влада і преса тоді звинувачували його в роботі на Кремль, а турецькі медіа з посиланням на прокурора Ахмета Демирхюйюка повідомляли, що Махаурі самим безпосереднім чином причетний до ліквідації самого Шаміля Басаєва", - повідомив Геращенко.

Також він додав, що інші імена затриманого: Руслан Папацкория і Алі Дабуев і що тоді стамбульська прокуратура вимагала для нього довічного терміну за вбивство п'ятьох чеченців. Двоє з них, Рустам Альтеміров і Заурбек Амрієв, розшукувалися СКР за підозрою в причетності до теракту в аеропорту Домодєдово, а третій - Алі Осаев - був повпредом Доку Умарова в Туреччині.

"Махаурі свою провину заперечував і навіть прийшов на похорон своєї жертви і висловлював співчуття родичам, стверджуючи, що він і сам родич убитого. Тимур також добре відомий в Грузії як учасник подій в ущелині Лопота, де у вересні 2012 року грузинський спецназ знищив групу бойовиків, які намагалися перебратися в Дагестан", - написав радник міністра.

За словами Геращенко, його тоді підтримував тодішній заступник міністра внутрішніх справ Георгій Лорткіпанідзе (і екс-глава одеської поліції), який говорив, що Махаурі не терорист і не агент ФСБ, а "патріот Грузії".

Все про вибух у Києві читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua