• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Геращенко заступилася за Попова, якого Ляшко хоче позбавити мандата

Реклама на dsnews.ua
Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко підтримала нардепа від Радикальної партії Ігоря Попова, якого лідер "радикалів" закликав скласти мандат за злочини сина

Про це Ірина Геращенко написала у своєму Facebook, передає "ДС".

"Я хочу висловити слова підтримки одного свого колеги-політику, сім'я якого сьогодні переживає серйозну драму. Я хочу подякувати його за достойну поведінку в ці морально важкі для нього дні. Я щиро бажаю відновити довіру з головним для нього людиною, з найріднішою. З дуже юним людиною. Це дійсно найважливіше в їхньому житті зараз. І не треба нікому туди лізти", - написала Геращенко.

Також вона додала, що прикро здивована заявами деяких інших колег, мовляв, батько повинен відповісти за сина і скласти мандат.

"В парламенті, де за десятки депутатів порушено кримінальні справи за реальні злочини, і від них ніхто не вимагає скласти мандат; в парламенті, де десятки депутатів мають в біографіях реальні кримінальні історії і тюремні терміни - і їх присутність в списках нікого не бентежить; в парламенті, де декларуються сотні тисяч кешу "від бабусі" і ніхто не питає, де бабуся їх наколядовала; де деяких депутатів небезпідставно підозрюють у співпраці з бойовиками - і до них у вождів фракцій претензій немає; раптом намагаються реалізувати сталінський принцип "родичів ворогів народу".
Прикольно, що той, хто закликав нашого колегу скласти мандат за поганий вчинок сина, любить цитувати Черчілля. Я б порадила почитати не тільки збірник цитат "велика людина" для цитування, але й біографію Черчілля і Тетчер, де є сторінки і про їхніх дітей", - написала вона.

Сам Ігор Попов у себе в Facebook написав, що його син потрапив у погану компанію і скоїв правопорушення", не уточнивши, про яке саме правопорушення йде мова. "Це моя вина, що недостатньо часу приділяв вихованню, недогледів, не попередив. Я прошу вибачення у потерпілих, у житті суспільства, в моїх рідних, у моєї кращої команди", - написав нардеп.

    Реклама на dsnews.ua