• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Герман і Савченко в прямому ефірі запропонували вшанувати терористів "ЛДНР" і росіян (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Колишній прессекретар президента-втікача Віктора Януковича, Ганна Герман, публічно закликала вшанувати пам'ять ліквідованих терористів "ЛДНР"

Це сталося під час прямого ефіру телеканалу ZIK, передає "ДС".

Крім того, вона зазначила, що колаборанти також є для держави "своїми" людьми.

"Перш за все, дозвольте мені просити вас усіх встати і вшанувати хвилиною мовчання людей, загиблих сьогодні в Харкові (жертви пожежі в будинку для літніх людей. — ред.) І всіх загиблих на Майдані. І тих, хто протестував, і тих 19 правоохоронців, які були вбиті на Майдані. І тих людей, які загинули на Донбасі з одного і з іншого боку. Всі вони — наші люди", — висловилася Герман.

На це хтось із гостей студії їй заперечив: "Окрім росіян, які прийшли сюди". Однак скандальна Надія Савченко, яка також була запрошена на програму, парирувала: "Навіть росіян можна пом'янути".

Дивіться на відео з 14:57

Після цього Герман продовжила свій образливий спіч про Україну, звинувативши учасників Революції Переваги в нібито організації "збройного перевороту".

"Ми сьогодні, вшанувавши мовчанням пам'ять усіх людей, усіх наших співгромадян, повинні думати про майбутнє. Про те, як об'єднатися проти тих внутрішніх "терористів", які, скориставшись довірою народу, пограбувавши міліцію, взявши зброю там, зробили "державний переворот", намагалися і намагаються далі знищити Україну", — резюмувала Герман.

    Реклама на dsnews.ua