• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Герої Небесної Сотні: у Києві відкрили Дзвін гідності (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У центрі Києва на алеї Героїв Небесної Сотні у вівторок, 1 грудня, відбулося відкриття й освячення Дзвону гідності на честь учасників Євромайдану

Відповідні фото і відео опублікував "Укрінформ", передає "ДС".

"Сім років тому в цей день студентський протест, який ми назвали Євромайдан, переріс у всенародне повстання, у Революцію Гідності. Але людська памʼять коротка, вона розсіюється, маніпулюється і змінюється. І саме тому сьогодні, в цей особливий день, тут, на алеї Героїв Небесної cотні, ми відкриваємо Дзвін гідності. Дзвін, який не лише вшановуватиме памʼять загиблих під час подій Революції Гідності …але й дозволятиме будити гідність кожного з нас", — сказав генеральний директор музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

За його словами, Дзвін вшановуватиме кожного героя Небесної Сотні у його день народження. Зокрема, в день народження портрет героя виставлятимуть до дзвона, а удари відзначать вік, у якому герой загинув.

Як зазначається, автор концепції Дзвону гідності — дизайнер Національного музею Революції Гідності Олександр Бриндіков. На основі Дзвону використано зображення київського графіка Олександра Ком’яхова.

Нагадаємо, 19 листопада правоохоронці провели обшуки в Національному музеї Революції Гідності через підозру чиновників меморіального комплексу в розкраданні 100 млн гривень, виділених на реконструкцію обʼєкта. Триває досудове слідство за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

У музеї заявили, що виділені на будівництво Меморіалу Героїв Небесної сотні кошти були перераховані підрядникам на придбання матеріалів.

Як писала "ДС", 23 листопада правоохоронці прийшли з перевіркою в Національний музей Революції Гідності в Києві.

    Реклама на dsnews.ua