• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гіркін продовжує лякати терористів "ЛДНР" наступом ЗСУ: Звільнять Донбас протягом 2-3 діб

Реклама на dsnews.ua

Колишній польовий командир бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін заявив, що наступ ЗСУ може початися дуже скоро

Про це він сказав в інтерв'ю пропагандистським ЗМІ, передає "ДС".

За його словами, він очікував наступу української армії ще в 2016 році, і він може початися «в будь-який момент». При цьому Гіркін розповів, як можуть діяти українські війська в разі наступу.

«Логічна тактика — якомога швидше вийти на лінію кордону і відрізати Донецьк від "великої землі". Якщо Російська Федерація спробує провести "примус до миру", її дії будуть розцінені міжнародним співтовариством як агресія. Так як вона не визнала Донецьку та Луганську республіки, то для всього світу, як і для Російської Федерації, це територія України. Якщо українські військові зможуть узяти під контроль кордон або принаймні відрізати Донецьк — без негайного втручання Росії вони зроблять це протягом двох-трьох діб», — сказав терорист.

При цьому Гіркін назвав різкий кидок вперед найбільш логічною дією української армії, уточнивши, що ЗСУ має багаторазову перевагу над корпусами «ЛДНР», і стан «армії республік», як за чисельністю, так і технічно й морально, «надзвичайно убоге завдяки діяльності кураторів і місцевих діячів».

Нагадаємо, в листопаді колишній польовий командир бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) повідомив про нібито проведення українськими військовими "інженерних робіт" у зоні ООС на Донбасі і нарощуванні ними військової могутності. За його словами, велика війна все ближче.

    Реклама на dsnews.ua