• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гіркін сказав, від чого зараз залежить доля псевдореспублік на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Колишній польовий командир бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін заявив, що без підтримки з боку РФ терористи "ЛДНР" у разі атаки ЗСУ будуть розбиті

Про це Гіркін повідомив в інтерв'ю пропагандистським ЗМІ, передає "ДС" із посиланням на відео.

За його словами, у терористів немає тих видів зброї, які могли би їм допомогти для успішного відбиття українських військ, і сподіватися вони можуть тільки на РФ.

«Існування "ЛНР" і "ДНР" залежить тільки від одного. У разі українського наступу — чи прийде на допомогу РФ. У якій кількості і в які терміни. Якщо вони будуть входити потроху і не відразу, по-перше. вони зазнають великих втрат. Корпуси НЗФ грають роль прикриття, але вони настільки слабкі, що зіграти роль димової завіси не зможуть. У разі масштабної атаки їх буде зметено, і я прогнозую серйозні втрати», — заявив Гіркін.

Також він сказав, що ЗСУ готуються давно і армія України має великий досвід, а підрозділи РФ, які можуть прибути на Донбас, такого досвіду не мають, бо кращі військові РФ задіяні в Сирії і Карабасі. При цьому Гіркін не впевнений, що РФ узагалі готова прийти на допомогу «республікам» Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua