• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Глава BioNTech спрогнозував появу нової COVID-вакцини

Нова вакцина від коронавірусної інфекції може знадобитися світу влітку 2022 року

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив керівник німецької фармацевтичної компанії BioNTech Угур Шахін, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Цього року ніякої необхідності в нових вакцинах немає. Однак до середини наступного року ситуація може виявитися іншою", — заявив глава BioNTech.

За його словами, циркулюючі зараз в світі штами коронавірусу, включаючи "Дельта", більш заразні, ніж його первісний варіант, але відрізняються від нього не так сильно, щоб це суттєво позначалося на ефективності застосовуваних вакцин.

При цьому, за словами Шахіна, є висока ймовірність того, що штами, які зможуть "обманювати" імунітет, з'являться в майбутньому, що потребуватиме розробки нових препаратів.

"Цей вірус з нами надовго, і він продовжить адаптуватися до існуючих умов. У нас немає причин вважати, що імунній системі буде легше впоратися з коронавірусом наступного покоління, ніж з нинішнім. Еволюція вірусу йде, і цей процес тільки почався", — підкреслив глава BioNTech.

Як повідомляла "ДС", фармацевтичні компанії Pfizer і BioNTech заявили про розробку спеціальної вакцини проти штаму коронавірусу "Дельта".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua