• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Глава Міграційної служби і "дівчина з собачкою" з Уханя: дружина чиновника розповіла про розлучення

Реклама на dsnews.ua

Глава Державної міграційної служби України Максим Соколюк кинув сім'ю заради моделі Анастасії Зінченко, якій у розпал пандемії COVID-19 допоміг вибратися з китайського Уханя разом із собачкою

Ініціатором розлучення з дружиною став чиновник, проте ексдружина каже, що все було за взаємною згодою, передає "ДС" із посиланням на ТСН.

Зараз Соколюк і Зінченко заручені.

Так, у рішенні Дарницького райсуду Києва від 12 серпня про розірвання шлюбу між Соколюками зазначено, що заяву було подано в травні.

"Останнім часом відносини подружжя погіршилися, спільне життя не склалося. Позивач втратив відчуття любові і поваги до відповідача, на його переконання, спільне життя неможливе і суперечить його інтересам та інтересам дітей, наміру на відновлення відносин подружжя немає, спільне господарство не ведуть", — йдеться в судовому рішенні.

Колишня дружина Соколюка Юлія заявила, що розлучилася з чоловіком добре і питань до розподілу майна у них немає.

"Все за взаємною згодою. У нас нормальні, дружні стосунки залишилися. Це життя, так буває. Я абсолютно не відчуваю себе ні ображеною, ні кинутою. Все в порядку. Діти — нормально", — зізналася жінка.

Вона зазначила, що не готова розповідати подробиці публічно, і ще раз підкреслила, що з її боку "претензій немає".

Видання пише, що при цьому Юлія уникла відповіді про те, чи жив Максим із офіційною сім'єю, коли вже почав зустрічатися з Настею, мовляв, нехай сам і відповідає на це питання.

Нагадаємо, в лютому українка Анастасія Зінченко не потрапила на борт авіалайнера, що евакуюював людей із китайської провінції Хубей, охопленої коронавірусом, через неможливість забрати собаку.

Президент України Володимир Зеленський зателефонував Зінченко і пообіцяв, що знайде спосіб повернути її додому.

Зінченко повернулася додому в кінці квітня. У рідній Херсон вона приїхала з Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua