• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Глава Міграційної служби завів роман з моделлю, яка застрягла в "коронавірусному" Ухані через собаку

Реклама на dsnews.ua

Глава Державної міграційної служби України Максим Соколюк підтвердив, що має романтичні відносини з моделлю Анастасією Зінченко, яка в лютому відмовилася від евакуації з Уханю через собаку

Про це Соколюк написав у своєму Facebook, передає "ДС".

"Допомога в вирішенні проблем та планування повернення до дому в Україну, перейшло з часом в особисте спілкування. Багато спільного, однакові погляди на життя та відношення до подій.. Особиста зустріч в кінці квітня, після повернення в Україну., яка продовжила наше знайомство", — зазначив він.

За словами Соколюка, розмови із Зінченко "давали надію, але нічого більше".

"Я залишив лист, в якому пояснив свої думки та почуття. Та за декілька годин отримав телефонний дзвінок з довгою, дуже не простою розмовою. Я повернувся через два дні, і ми разом зробили ремонт на кухні. За декілька тижнів я запропонував переїхати до Києва. Ми разом не розуміємо, що це було, як так відбулося та зірки зійшлися на небі, але це кохання, і ми щасливі", — додав він.

У декларації про доходи Соколюка за 2019 рік вказано, що він одружений і у нього є двоє дітей. Однак чиновник заявив, що на даний момент вже розлучився.

"Так, я подав на розлучення в квітні, та з серпня вже розлучений", — пояснив він.

Нагадаємо, в лютому українка Анастасія Зінченко не потрапила на борт авіалайнера, який евакуюював людей з китайської провінції Хубей, охопленої коронавірусом, через неможливість забрати собаку.

Президент України Володимир Зеленський зателефонував Зінченко, яка залишилася в Китаї, і пообіцяв, що знайде спосіб повернути її додому.

Зінченко повернулася додому в кінці квітня. У рідній Херсон вона приїхала з Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua