• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Глава Нацполіціі згоден дати українцям легальних повій, але проти маріхуани і пістолетів

Реклама на dsnews.ua

Глава Національної поліції України Ігор Клименко виступає проти легалізації наркотиків і зброї, проте підтримує легалізацію проституції

Про це Клименко заявив в інтерв'ю РБК-Україна, інформує "ДС".

"Що стосується наркотиків і зброї, то негативно (ставлюся до легалізації, -" ДС "). Тому що треба спочатку закінчити війну. Кількість зброї, яке вилучається поліцією щотижня, вражає. Тому треба навести спочатку порядок з тією зброєю, що у нас є. Що стосується наркотиків, то у мене є кілька цифр, які важливо почути. Так, з початку року поліція вилучила вже 2,6 млн доз наркотиків. Все починається з легких наркотиків. Діти стають наркоманами з 11 років. А після 14 років в 100 % випадків, якщо вони не кинули вживати, то вони переходять на більш серйозні наркотики ", — заявив Клименко.

Також глава Нацполіціі висловився і щодо декриміналізації вживання марихуани в медичних цілях.

"Вона повинна бути чітко визначена законом. Але на сьогоднішній день будь-яка легалізація дасть можливість медичним корпораціям під цю марку зробити певні речі або певні дії, які потім позначаться на наших дітях", — сказав він.

Говорячи ж про легалізацію проституції, Клименко заявив, що вона можлива після суспільної дискусії і підготовки відповідних законів.

"Я вже говорив кілька місяців тому, що якщо держава зможе освоїти і законодавчо визначити правила гри на цьому" ринку ", то можна про це говорити. Але це повинна бути широка громадська дискусія. Я не боюся про це сказати, тому що ця проблема існувала, існує і буде існувати в усьому світі. і Україна тут не виняток ", — підкреслив глава Нацполіціі.

Як повідомляла "ДС", 4 жовтня в Броварах Київської області п'яний співробітник поліції збив на пішохідному переході жінку з дитиною. Від отриманих травм мати померла на місці, а дочка отримала численні ушкодження, але вижила.

    Реклама на dsnews.ua