• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Голова Philip Morris International прогнозує близький кінець сигарет

Реклама на dsnews.ua

Андре Каланцопулос закликає до розробки альтернатив сигарет потенційно менш небезпечних для здоров'я

Генеральний директор Philip Morris International Андре Каланцопулос пророкує близький кінець сигарет, кажучи, що в деяких країнах продажу флагманського продукту його компанії можуть припинитися протягом "10-15 років", повідомляє IBT.

"Світ, в якому сигарети застарівають, вже близький", — сказав Андре Каланцопулос в четвер під час виступу на саміті Concordia, заході, організованому в кулуарах Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

На його думку, при правильній нормативній базі та підтримки громадянського суспільства, в багатьох країнах продаж сигарет може припинитися протягом 10-15 років.

Водночас, генеральний директор Philip Morris не може передбачити зникнення тютюну, але закликає до розробки альтернатив, потенційно менш небезпечних для здоров'я, які на відміну від традиційної сигарети споживаються без горіння і без диму.

"Давайте з'ясуємо: ці продукти не позбавлені ризику, — підкреслив він. — І завжди краще ніколи не починати курити". Але вони менш шкідливі, ніж звичайні сигарети, сказав він, звертаючись до закладів охорони здоров'я та громадських асоціацій, які все ще "ідеологічно пручаються".

Philip Morris International — один з найбільших світових виробників тютюнових виробів. Випускає сигарети більш ніж на 40 фабриках, продає їх в 180 країнах. В Україні компанія працює понад 20 років. Виробляє продукцію на фабриці в Харківській області. У 2016 році Україна стала сьомим ринком, на якому Philip Morris запустила IQOS. Компанія — лідер в трансформації тютюнової індустрії для створення майбутнього без тютюнового диму.

    Реклама на dsnews.ua