• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одружився на новій голові Чернігівської ОДА, — Telegram-канал

Реклама на dsnews.ua

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився на новопризначеній голові Чернігівської обласної державної адміністрації 29-річній Анні Коваленко

Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу "Силовий", передає "ДС".

"Анні, з часів роботи журналістом, була не чужа військова тематика, а після призначення на високі посади про свого майбутнього чоловіка відгукувалася виключно в позитивному ключі, хоча відносин не афішувала. При цьому її особиста сторінка в Facebook рясніє посиланнями на інтерв'ю Хомчака", — йдеться в повідомленні.

Коваленко є головою всеукраїнської ГО "39 жіноча сотня Самооборони Майдану" і координатором ГО "Антикорупційний рух України".

Вона була консультантом при комітеті Верховної Ради з питань безпеки і оборони, а також радником трьох міністрів оборони і міністра інформаційної політики Юрія Стеця в 2014-2015 роках.

У 2019 була обрана народним депутатом від "Слуги народу". 10 вересня 2019 року достроково склала повноваження в зв'язку з призначенням її заступником голови Офісу президента.

У квітні 2020 року Коваленко призначили заступником міністра розвитку громад і територій.

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак одружився
Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак одружився

Нагадаємо, 15 жовтня президент України Володимир Зеленський представив Анну Коваленко як нову керівницю Чернігівської ОДА.

    Реклама на dsnews.ua