Гол Зінченко з пенальті вивів його клуб у півфінал Кубка англійської ліги

Український легіонер англійського футбольного клубу "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко забив вирішальний гол у серії післяматчевих пенальті проти "Лестера" в рамках чвертьфіналу Кубка англійської ліги

"Манчестер Сіті" пробився у півфінал Кубка англійської ліги, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

У матчі 1/4 фіналу "Манчестер Сіті" переміг "Лестер" (основний час - 1: 1) в серії післяматчевих пенальті. .

У чвертьфіналі Кубка англійської ліги "Манчестер Сіті" грав на виїзді з "Лестером". Основний час завершився внічию 1: 1. На гол Де Брюйне "Лестер" відповів точним ударом Олбрайтона.

Український півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко вийшов в основному складі і відіграв весь матч.

Переможець протистояння визначився в серії пенальті. "Манчестер Сіті" переміг 3:1. При цьому вирішальний пенальті реалізував саме Зінченко.