• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Головна тема" провела грандіозне масове тестування українців на COVID-19

Подейкують, що Covid-19 з’явився в Україні задовго до того, як було оголошено першого інфікованого! І чимало українців упевнені — вони вже давно або перехворіли на коронавірус, або перенесли його без будь-яких симптомів. Та чи дійсно це так? В суспільно-резонансному проєкті "Головна тема" з Оленою Кот на каналі "Україна" вирішили перевірити і провели експеримент, якого в країні ще ніхто не робив, — масове тестування українців на наявність антитіл до Covid-19

Реклама на dsnews.ua

До цього часу медики тестували на коронавірус лише тих, хто мав симптоми хвороби або контактував з інфікованим, чи просто заплатив гроші. Та "Головна тема" організувала лабораторне дослідження — 100 українців від 7 до 70 років здали аналізи на наявність антитіл до коронавірусу.

"На наших глядачів чекає грандіозне ковід-викриття і відповідь на питання — чи мають українці ВЖЕ ЗАРАЗ колективний імунітет до коронавірусу! Подивимось, скільки людей зі ста перехворіли на ковід, самі того не підозрюючи, без будь-яких симптомів!", — розповіла ведуча "Головної теми" Олена Кот.

Олена Кот також була серед тих, хто взяв участь в експерименті, а також тест на антитіла здав її колега — ведучий новин "Сьогодні" на каналі "Україна" Ігор Пупков. 

"Я дуже прискіпливо виконую рекомендації МОЗу. Без потреби не виходжу на вулицю і не буваю у місцях де є скупчення людей. Але у робочі дні, спілкування не уникнути. На жаль, серед колег виявили коронавірус… Зараз чекаю на результати тестування і я. Сподіваюсь, що усе буде добре!", — зазначив Ігор Пупков.

Окрім того, у студії експрес-тест на антитіла ведуча запропонує зробити гостям — народним депутатам Олексію Гончаренко та Лесі Забуранній. Хто з партійних опонентів погодиться на це? Кров якого політика проллється в студії "Головної теми"? Хто з них вже має антитіла до Covid і не підозрює про це?

Результати масового тестування українців глядачі дізнаються в суботу 12 вересня о 20:00 на каналі "Україна", зокрема побачать, скільки людей зі ста протестованих вже мають імунітет, і чи є різниця між аналізами крові тих, хто взагалі не хворів на Covid, та тих, хто лиш контактував з хворими та українцями, які перехворіли на коронавірус.

Дивіться новий сезон програми "Головна тема" у суботу о 20:00 на каналі "Україна"!

    Реклама на dsnews.ua