• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Гончарук дав два тижні на розслідування причин пожежі в Одесі

Реклама на dsnews.ua
Створена при Кабінеті міністрів комісія до 20 грудня має встановити причини пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу та доповісти про них

Про це сьогодні повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає "ДС".

"Всі винні будуть покарані по всій строгості закону, незалежно від їх посад або статусів! Ситуація, коли масштабні пожежі в університетах, гуртожитках і готелях, стає системним явищем - неприйнятна!" - написав Гончарук на своїй сторінці в Facebook.

Він доручив ДСНС України провести позачергові перевірки стану протипожежної безпеки на об'єктах підвищеного ризику, де постійно перебуває велика кількість людей".

"Співчуваю сім'ям загиблих і всім постраждалим у цій жахливій трагедії. Пожежі в Одесі стали надзвичайними ситуаціями, а систематичними випадками, які забирають життя людей. Ми повинні встановити причину, чому так склалося", - додав глава уряду.

Нагадаємо, пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу стався напередодні вранці, 4 грудня. За даними ДСНС України на ранок 6 грудня, в результаті пожежі загинули 2 людини, 30 осіб були госпіталізовані в лікувальні установи (1 людина виписаний), доля 14 осіб залишається невідомою.

Правоохоронці розглядають дві версії пожежі в коледжі: загоряння внаслідок несправності електропроводки і навмисний підпал.

    Реклама на dsnews.ua