• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Місто на Львівщині відмовляється посилювати карантин до "червоного" рівня

Реклама на dsnews.ua

Самбірська міськрада відмовилася посилювати карантин, місцеві депутати вважають, що рішення державної комісії ТЕБ і НС не відповідає реальній ситуації із COVID-19 у місті

Про це йдеться у публікації "Zaxid.net", передає "ДС".

Самбірська міська рада на Львівщині відмовилася виконувати рішення державної комісії ТЕБ і НС від 13 серпня, яким у цьому місті встановлено найвищий, "червоний рівень епідеміологічної небезпеки, що передбачає суттєві карантинні обмеження. У Самборі заборонено працювати закладам культури, харчування, ТРЦ та іншим розважальним закладам, фітнес-центрам і басейнам, дитячим таборам і більшості магазинів.

17 серпня місцеві депутати відмовились посилювати карантин. Таке рішення ухвалили в той час, коли під стінами мерії тривав пікет кількох десятків підприємців з вимогою не забороняти їм працювати.

Самбірські депутати вважають, що рішення державної комісії суперечить Конституції, а відтак громадському транспорту та підприємцям, зокрема, зі сфери торгівлі та громадського харчування, дозволили працювати у звичному режимі, але з дотриманням карантинних вимог.

Самбірська міськрада закликала поліцію утриматись від притягнення до відповідальності підприємців, які продовжуватимуть працювати, порушуючи рішення державної комісії.

Депутати також звернулися до президента Володимира Зеленського, міністра охорони здоров’я Максима Степанова та Львівської обладміністрації щодо скасування "червоного" рівня небезпеки, оскільки вважають, що воно не відповідає реальному стану справ із захворюваністю на COVID-19.

Рішення Самбірської міськради має затвердити на своєму засіданні міська комісія ТЕБ і НС.

Як повідомляла "ДС", в Ужгороді посилили карантин через встановлення "помаранчевого" рівня епіднебезпеки. 

    Реклама на dsnews.ua