• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Держрезерв заявив про захоплення свого головного офісу групою невідомих

Реклама на dsnews.ua
Більше 20 людей увірвалися в приміщення Державного агентства резерву України і, зламавши двері, спробували потрапити в кабінет глави відомства

Про це сьогодні повідомила прес-служба Держрезерву, передає "ДС".

"В результаті захоплення було знівечено державне майно, оргтехніка, а працівники, можливо, були заражені COVID-19. Державне агентство резерву України вважає це провокацією і спробою представників політичних партій заблокувати роботу Держрезерву. Тепер приміщення необхідно закрити на карантин і провести дезинфекцію, що може призвести до повної зупинки роботи", - йдеться в заяві, опублікованій на сайті агентства.

У відомстві нагадали, що будівля Держрезерву є режимним об'єктом і потрапити всередину можливо виключно за електронними перепустками.

"Невідомі увірвалися в той час, коли один із співробітників заходив в агентство. Виконати прохання охорони не порушувати режим карантину та покинути приміщення вони категорично відмовилися і викликали патруль поліції. Після від'їзду патрульних невідомі, минаючи охорону, спробували увірватися в кабінети Держрезерву... Крім того, невідомі, зламавши двері, спробували потрапити в кабінет голови агентства", - стверджується в заяві.

За словами самих невідомих, "вони підготували лист до кредседателю Держрезерву і хотіли дізнатися, як і кому були розподілені медичні маски".

"Їм було повідомлено, що скринька для звернень знаходиться на першому поверсі... Що стосується масок, то Держрезерв передав всі 9 млн 986 тис. масок Міністерству охорони здоров'я, яке займається їх розподілом... Деякі політичні партії намагаються отримати політичні дивіденди, виступаючи замовниками подібних провокацій. Спроби втягнути Державне агентство резерву України в свої політичні ігри, використавши в своїх інтересах, тривають протягом останніх трьох місяців, але особливо цинічними вони стали саме сьогодні", - уточнили у відомстві.

Про яких саме політичних силах йде мова, там не повідомили.

Коментарів прес-служб Національної поліції і МВС України з приводу інциденту в Держрезерві поки не надходило.

Зазначимо, що інцидент стався на тлі скандалу, пов'язаного з "зникненням" з Держрезерву 270 вагонів зерна на суму понад 800 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua