• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

ДПСУ запустила чат-бота, котрий допомагає перетинати кордон в умовах пандемії

Реклама на dsnews.ua

Державна прикордонна служба запустила тестовий варіант чат-бота, який створено для доступу громадян до інформації про правила перетину державного кордону в умовах карантину

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДПСУ, передає "ДС".

"Нещодавно на офіційному сайті ДПСУ запущено тестовий варіант кнопки чат-бота. Його створено для вирішення питання доступу громадян до актуальної інформації про правила перетину державного кордону в умовах чергових карантинних обмежень", — ідеться в повідомленні.

Відзначається, що особливо гостро потреба у вичерпній, правдивій інформації з'явилася з поширенням у світі коронавірусної інфекції та запровадженням більшістю держав світу жорстких карантинних обмежень. Епідемічна ситуація в країні постійно змінюється, тому уряд змушений постійно вносити зміни в правила перетину кордонів, переліки карантинних обмежень, гармонізувати протиепідемічні заходи зі схожими в інших країнах.

"Тому новим кроком Державної прикордонної служби України у вирішенні питання доступу громадян до актуальної інформації про правила перетину державного кордону в умовах чергових карантинних обмежень став запуск на офіційному веб-сайті ДПСУ кнопки чат-бота", — йдеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua