• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Greening of the Planet. У Польщі висадили дерева до Дня незалежності України

З нагоди 30-ліття Незалежності України у Польщі було висаджено 30 дерев. Висадка дерев відбулася в рамках глобальної ініціативи "Greening of the Planet"

Реклама на dsnews.ua

30 хвойних і листяних дерев учасники акції висадили на мальовничих схилах Судацьких гір в Зеленеці в Польщі. Дерева були висаджені за допомоги Юзефа Дзяско, який минулого року посприяв висадженню 125 дерев.

Організував висадку хвойних та листяних дерев пан Іван Яжинський – власник компанії "Шобелі", партнеру закритого жіночого бізнес-клубу "Business Woman Club" та координатору проєкту "Greening of the Planet" в Польщі. Акція відбулася також за участі та підтримки пані Юліїі Вусенко, організаторки еко-проєкту "Greening of the Planet" на Волині (Україна) та пана Франсішека Барана, польського бізнесмена.

Ініціаторка та співорганізаторка проєкту "Greening of the Planet" Ганна Крисюк прокоментувала:"Щиро дякую нашому партнеру Івану Яжинському, який взяв на себе всі організаційні питання для сьогоднішньої висадки. Перебуваючи на Економічному форумі в місті Карпач нам вдалося також відвідати місця, де висаджували дерева в рамках глобальної ініціативи "Greening of the Planet". Всі вони гарно прийнялися і навіть встигли помітно підрости".

    Реклама на dsnews.ua