• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Гриб пояснив, чому не привітався з Зеленським

Реклама на dsnews.ua
Колишній в'язень Кремля Павло Гриб розповів, що, побачивши у літака в "Борисполі" людей в костюмах, не впізнав серед них президента Володимира Зеленського

Про це він розповів в інтерв'ю "BBC News Україна", передає ДС".

"Я виходив останнім (з літака, - прим. "ДС"). Спочатку просто спустився, нічого не побачивши. Потім підбігли рідні. Я повністю дезорієнтувався, як би це дивно не звучало. Я навіть сам не зрозумів, що відбувається. Картинка в очах миготів. Я не міг навіть журналістам дивитися в очі. Потім батько показав на Зеленського. Я його не впізнав, кажу чесно. Подивився, що якісь люди в костюмах стояли. На жаль, так сталося", - сказав Гриб.

22 березня Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ виніс обвинувальний вирок Павлу Грибу, засудивши його до шести років позбавлення волі в колонії загального режиму. В останньому слові засуджений, зокрема, сказав, що не визнає звинувачень ФСБ РФ у сприянні в терористичній діяльності.

23 липня військова колегія Верховного суду РФ визнала "законним" вердикт Північно-Кавказького окружного військового суду українському політв'язню Павлу Грибу.

Нагадаємо, 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін полоненими у форматі "35 до 35". Серед звільнених українців виявилися 24 військовополонених моряка і 11 політв'язнів, у тому числі Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Роман Сущенко, Євген Панов. Володимир Балух, Павло Гриб та інші. Пізніше на Банковій заявили про підготовку другого етапу обміну полоненими і утримуваними особами.

    Реклама на dsnews.ua