• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Громадянина Молдови засуджено на 5 років: у САП повідомили подробиці

Громадянина Молдови, який намагався підкупити військового прокурора в Україні, засуджено до пʼяти років позбавлення волі

Реклама на dsnews.ua

Про це 12 травня повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура, інформує "ДС".

"Вироком Вищого антикорупційного суду громадянина Молдови, викритого на пропозиції та наданні неправомірної вигоди у розмірі 75 тис. доларів США військовому прокурору Південного регіону України, засуджено до 5 років позбавлення волі", — йдеться у повідомленні.

Вказаний громадянин у грудні 2016 року, діючи в інтересах компанії нерезидента України, співвласником якої він є, з метою зняття арешту із судна Sky Moon, затриманого під час проведення військовою прокуратурою Південного регіону України досудового розслідування, а також вантажу – товарної партії технічної соди у кількості 3 005,2 тонни, а також з метою уникнення можливості конфіскації вищевказаного майна, надав військовому прокурору Південного регіону України неправомірну вигоду. За вказані кошти прокурор мав вчинити процесуальні дії, спрямовані на зняття арешту із вказаного судна, а також вантажу.

"Громадянина Молдови було затримано 29 грудня 2016 року одразу після надання неправомірної вигоди. Вироком суду, який погодився з доводами прокурора САП та детективів НАБУ, громадянина Молдови визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України, та засуджено", — пояснили у САП.

Разом з тим вирок Вищого антикорупційного суду може бути оскаржений впродовж 30 днів з моменту його проголошення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua