• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Грози та град: ДСНС оголосила штормове попередження

Реклама на dsnews.ua

У більшості регіонів України спостерігатиметься погіршення погодних умов

Про це йдеться в повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій, передає "ДС".

У ДСНС зазначили, що 13 липня в Україні, крім західних областей, можливі грози. У східній частині подекуди град, у центральних, південних та східних областях — пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Крім того, попередили рятувальники, при подальшому підвищенні рiвня води на річці Припʼять можливе перевищення небезпечної відмітки затоплення земель в окремих населених пунктах Ратнiвського району Волинській області.

"Упродовж 13 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська область) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3-1,3 м над рiвнями 10 липня на 8:00. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку", — кажуть у ДСНС.

На річці Стрвʼяж бiля села Луки (Самбiрський район Львiвської обалсті) можливий початковий вихiд води на заплаву, а на рiчках басейнiв Пруту i Сiрету — пiдвищення рiвнiв води на 0,2-0,7 м у порівнянні з 11 липня. В гiрських районах є ризик сходження селевих потоків.

Як повідомляла "ДС", за даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, станом на 11 липня у західних областях України не залишилось підтоплених внаслідок паводку сіл.

    Реклама на dsnews.ua