• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Губарєв жорстко проїхався по вижив соратнику Захарченко

Реклама на dsnews.ua
Колишній ватажок терористів, який стояв біля витоків "ДНР", Павло Губарєв заявив, що при "екс-міністра" Олександру Тимофєєву ("Ташкент"), "республіка" прийшла в жахливий стан

Своєю думкою він поділився в інтерв'ю одному з сепаратистських ресурсів, коментуючи інформацію про можливе затримання "Ташкента" в Ростові-на-Дону, передає "ДС".

"Соціалізм, який будували ці "товариші" – це соціалізм для вузької групи людей, які ділили між собою державну казну по справедливості. Якщо серйозно, то ніякого навіть натяку на справедливість "ДНР" при Тимофєєву не було – ні риторики, ні на практиці", – висловився він.

За словами Губарєва, Тимофеєвим і його командою у "ДНР" були створені злочинні економічні схеми. Екс-ватажок терористів розповів про процвітала корупції на митниці і липових штрафи при перевірках підприємств "міністерством фінансів і зборів республіки". Проплачені, стверджує він, були і всі тендери.

"Ось такий "соціалізм" будував "Ташкент". Повний бєспрєдєл і бананизация республіки – інакше це не назвеш. Було соромно усвідомлювати, до чого ми прийшли після "російської весни", – сказав Губарєв.

Більш того, Губарєв заявив, що за наказом Тимофєєва в "ДНР" викрадали людей, переодягнувшись у форму "Азова".

    Реклама на dsnews.ua