• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Гурт ADAM дасть особливий концерт на V`YAVA на честь 15-ої річниці весілля

7 червня київський неосоул-гурт ADAM перетворить Сад бажань на ВДНГ на весільну локацію

Реклама на dsnews.ua

Музиканти зіграють на V`YAVA особливий концерт, присвячений 15-й річниці їхнього весілля.

Цього вечора всі, хто завітає на V`YAVA, стануть частиною великого свята любові Міші Клименка й Саші Норової. На гостей чекає не просто концерт, а справжнє гуляння з музиками та всіма традиційними атрибутами весільної церемонії.

Свахою, дружками, гостями з боку нареченої та нареченою будуть зіркові гості, серед яких — фронтмен гурту Latexfauna Дмитро Зезюлін, харківський музикант Brykulets і молода артистка Геля Зозуля. Вони готують для молодих пісенні сюрпризи.

Вбиратися на подію просять відповідно — так, наче на справжнє весілля.

Під час концерту-весілля прозвучать усі відомі композиції ADAM. Серед них — суперхіт "Повільно", який взірвав чарти й соцмережі, "Таку як є", "Танцюй Мила", "Дещо інше", "Щаслива" й ще багато романтичних пісень про любов.

Окрім добре знайомих слухачам композицій, гурт презентує на широкий загал і зовсім нові пісні. Серед них — зовсім свіжий трек "Цілуй" про кохання, що окрилює, надихає і дарує велику силу. ADAM створили цю пісню і кліп на неї в межах проєкту МУЛЬТИТРЕК.

Концерт матиме благодійну мету. Під час нього збиратимуть кошти на потреби українських захисників.

Неосоул-гурт ADAM — це чуттєва й тендітна музика двох сердець. У 2014 році колектив заснували сольний виконавець і саундпродюсер Міша Клименко та його дружина Саша Норова. Саме Олександра є головною і незмінною натхненницею і музою для Міші.

Не пропустіть можливість стати частиною свята улюблених музикантів і послухати їхні найпалкіші композиції. До зустрічі на V`YAVA 7 червня!

Квитки: http://surl.li/typqz

    Реклама на dsnews.ua