• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Харківський "Електроважмаш" братиме участь в оновленні рухомого складу "Укрзалізниці"

Харківський "Електроважмаш" отримав атестат акредитації, тим самим підтвердивши можливість брати участь в оновленні та модернізації рухомого складу "Укрзалізниці"

"Електроважмаш"
"Електроважмаш"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Електроважмашу", передає "ДС".

Атестат акредитації виданий філією "Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту залізничного транспорту" АТ "Укрзалізниця". Даний інститут є головною науково-технічною організацією інженерно-технічного забезпечення роботи залізничної галузі. Представники інституту здійснили перевірку технічної та конструкторської документації "Електроважмашу", а також стан виробничих потужностей заводу.

Амортизація локомотивного парку УЗ, що нараховує близько 3600 одиниць, досягла 90%, тому, як зазначається, партнерство УЗ і "Електроважмашу" має широкі перспективи. УЗ планує інвестувати 10 млрд грн в оновлення рухомого складу.

"Наявність атестату підтверджує можливість "Електроважмашу" здійснювати на високому рівні ремонтні роботи та технічне обслуговування тягового обладнання рухомого складу "Укрзалізниці". Документ дає право заводу брати участь в тендерах компанії. Атестат поширюється на номенклатуру виробництва "Електроважмашу". За умови налагодження взаємовигідного партнерства ми плануємо розглядати можливість виконання ремонтів номенклатури інших виробників", — зазначив в.о. гендиректора "Електроважмашу" Віктор Бусько.

"Електроважмаш" є одним з найбільших підприємств Харкова. Продукція заводу, серед якої електродвигуни та генератори для електростанцій, користується попитом у країнах СНД, ЄС і далекого зарубіжжя.

Підприємство активно нарощує обсяг замовлень в Україні і за кордоном. У березні була підписана низка контрактів на оновлення і виробництво електродвигунів, а також меморандум про оновлення електростанцій Іраку за програмою США вартістю до $1,2 млрд.

    Реклама на dsnews.ua