• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Харківський будинок для літніх людей не мав офіційної реєстрації

Реклама на dsnews.ua

Будинок для літніх людей у Харкові, який згорів, не був офіційно зареєстрований і не мав дозволу на роботу

Про це заявив директор обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

"Ми не розуміємо, хто і з якою метою зібрав цих людей в одному місці. Такої установи, яка знаходиться за цією адресою, ні в одному реєстрі Харківської області не існує. Ми не розуміємо, що це. Немає такого закладу взагалі: ні приватного, ні державного, ні комунального ", — сказав Шпарага.

У той же час у мережі є сайт пансіонату для пенсіонерів "Золотий час", який розташований за вказаною адресою. На ньому вказано, що в установі надають послуги з догляду за людьми похилого віку, їх реабілітації. Крім того, зазначено, що пансіонат працює і як хоспіс для тяжкохворих.

За даними ДСНС, згорілу будівлю в Харкові, де загинули 15 людей, було не так давно переобладнано під будинок для літніх людей.

Як повідомляла "ДС", в Харкові загорівся будинок для людей похилого віку, в результаті чого загинули щонайменше 15 осіб.

Президент Володимир Зеленський дав доручення Кабінету Міністрів з'ясувати причини пожежі в будинку для літніх людей.

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова повідомила, що ймовірною причиною пожежі в приватному будинку для літніх людей у Харкові стало необережне поводження з електронагрівальними приладами.

    Реклама на dsnews.ua