• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Хорватія посилила правила в'їзду для українців

Реклама на dsnews.ua

З 14 січня Ховатія посилює правила в'їзду для іноземців з країн, де поширюється новий штам коронавірусу. У список внесені громадяни України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Посольства України в Хорватії, передає "ДС".

"Особи, у тому числі і громадяни України, які прибувають до Хорватії з країн, де поширено новий штам коронавірусу, при в’їзді в Хорватію повинні пред’явити негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 год.), а також їм буде призначена 14-денна самоізоляція. Самоізоляцію можна зменшити до 7 днів за умови здачі додаткового ПЛР-тесту за власний кошт на території Хорватії (після 7 днів самоізоляції) і якщо тест буде негативний", — йдеться в повідомленні.

Крім того, громадяни України, які вʼїжджають до Хорватії з невідкладних особистих причин (похорон, лікування), мають право вʼїхати в Хорватію без негативного результату ПЛР-тесту за умови залишення території Хорватії в протягом 12 годин з моменту вʼїзду.

Громадяни України, які планують вʼїжджати до Хорватії з метою здійснення волонтерської діяльності на територіях, що постраждали від землетрусу, мають право вʼїхати в Хорватію без негативного результату ПЛР-тесту за наявності попереднього дозволу Штабу цивільного захисту Хорватії.

Громадяни України, які постійно проживають в Україні, мають право вʼїжджати до Хорватії за виняткових обставин.

Заборона не поширюється на громадян України, які мають дійсну посвідку на проживання в країнах ЄС за умови предʼявлення при вʼїзді в Хорватію негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 (дійсний 48 годин).

Особи, які направляються через Хорватію транзитом, мають залишити територію країни протягом 12 годин з моменту вʼїзду.

Громадяни України не мають права на вʼїзд до Хорватії з туристичною метою.

Жорсткі обмежувальні заходи діятимуть до 31 січня 2021 року.

Як повідомляла "ДС", карантинні обмеження в Україні є одними з найбільш мʼяких серед всіх країн Європи.

    Реклама на dsnews.ua