• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ICTV — партнер прокату української спортивної драми "Правило бою"

Реклама на dsnews.ua
На замовлення каналу так само готують серіальну версію для телепоказу

Як повідомляє "ДС", телеканал ICTV став офіційним партнером прокатапервойукраинскойспортивнойдрамы "Правило бою". Прем'єра в Україні спортивного екшна з участю боксера Олександра Усика та бойового хореографа голлівудських зірок Сергія Житниковського відбудеться 26 січня 2017 року.

У другій половині наступного року на ICTV вийде серіальна версія фільму, яка зараз знаходиться у процесі виробництва.

В центрі фільму "Правило бою" -історія перспективного боксера на ім'я Тарас, який разом з друзями заробляє собі на життя за допомогою уличныхбоев. Одного разу головний герой дізнається про хворобу матері і про те, що їй потрібна складна операція. Це змушує його вирушити на нелегальний тоталізатор. Незважаючи на це, Тарасу вдається дуже швидко і успішно побудувати кар'єру, а також нажити ворога в особі кримінального авторитета Скульського, який і залишає героя без виграшу і можливості допомогти хворій матері. До того ж, життя друзів Тараса виявляється під загрозою. Головний герой жадає помсти і мріє витягнути з біди близьких. Для цього він повертається в спорт. І коли мафія ставить на кон мільйон доларів, правила боксу закінчуються і починають діяти правила бою.

Режисером першої української спортивної драми "Правило бою" став Олексій Шапарєв. У головних ролях: Олексій Горбунов, Влад Никитюк, Станіслав Боклан, Анатолій Пашинін, Даша Трегубова, Женя Галич, Ахтем Сейтаблаєв, Поліна Логунова, Дмитро Ступка і Олександр Усик. Саундтрек до фільму "Твій дух -твоя зброя" написала популярна рок-группаО'Torvald.

Всі бої героїв кінострічки поставив бойової хореограф голлівудських знаменитостей Сергій Житниковський, який також знявся в картині. Крім того, фільм став дебютом в кіно для відомого боксера, Чемпіона світу Олександра Усика і фронтмена групи o'torvald Жені Галича.

    Реклама на dsnews.ua