• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ICTV став каналом №1 за підсумками 2020-го ТВ-року

Реклама на dsnews.ua

Телеканал ICTV вперше в історії мовлення став лідером серед національних телеканалів за підсумками року

Першою кнопкою по перевагах глядачів канал був 160 днів в році і 6 разів за результатами місяця. Однак у 2020 році канал отримав лідерську частку 9,95% за аудиторією 18-54 м (міста 50 тис. +), повідомляє пресслужба телеканалу.

Гендерно переможна аудиторія поділилася так: чоловіки — 56,9%, жінки — 43,1%.

ICTV став каналом №1 за підсумками 2020 го ТВ-року
ICTV став каналом №1 за підсумками 2020 го ТВ-року

В ICTV зазначили, що зіткнулися в 2020 році з новими викликами. Навесні головною темою інформаційних програм стала пандемія коронавірусу, а знімання серіалів взагалі довелося тимчасово зупинити через введення карантину. Деякі програми перейшли в новий режим роботи.

За даними каналу, високі рейтинги постійно забезпечують інформаційні випуски "Фактів". Всього в цьому році випуски дивилися 28,7 млн глядачів. Також 22,5 млн українців віддало перевагу недільної аналітичній програмі "Факти тижня". Серед підсумкових випусків вони мають беззастережне лідерство з середньою часткою 12,88%.

Карантинні умови вплинули і на політичне ток-шоу "Свобода слова". З березня на дискусійному майданчику глядачі відсутні, а в студії знаходяться тільки ведучий Вадим Карп'як і запрошені гості. Попри це в 2020 році програму подивилося близько 13 млн глядачів. Найбільш рейтинговим став випуск за участю президента Володимира Зеленського — ефір подивилося більше 2,6 млн українців.

У соцмережах ICTV також активно просувається вперед. Як повідомляється, в цьому році Facebook-сторінка каналу стала найпопулярнішою серед сторінок національних мовників, показавши дворазовий приріст і майже досягнувши позначки 1 млн передплатників.

Канал серіалів ICTV в YouTube також зріс удвічі за підписниками і результатам пошуку. Крім того, інформаційний попит дав можливість цього березні YouTube-каналі Фактів ICTV встановити абсолютний рекорд з моменту заснування в 2013 році — 30 млн переглядів.

Також на ICTV зазначили і персональні досягнення провідних. Наприклад, лауреатом премії імені Георгія Гонгадзе став публіцист і ведучий "Ранку у Великому Місті" Павло Казарін. Також Оксана Соколова та Олена Фроляк потрапили в рейтинг "Найвпливовіші жінки України" за версією читачів інтернет-видання "Фокус".

    Реклама на dsnews.ua