• USD 39.4

ІІ Кубок з міні-футболу серед забудовників і суміжних організацій "Builders Cup"

31 серпня 2019 на манежі спортивної академії U. C. S. A відбувся II Кубок з міні-футболу серед забудовників і суміжних організацій "Builders Cup"

Організатором вже вдруге виступила академія U. C. S. A при підтримці компанії "Новобудова", громадської організації "Новий Шлях", мережі туристичних комплексів "Відпочинок 365", сайту перевірених оголошень №1 "DOM.RIA" та Футбольної асоціації будівельників України.

Змагання відкрив почесний гість турніру Кулеба Микола Миколайович - Уповноважений Президента України з прав дитини.

У змаганні взяли участь 7 команд, які сформували дві групи. У першу групу потрапили колективи "Crystal Avenue", "Smile Development", "Sport Community", "EVRODIM". У другу групу увійшли команди "Новобудова", "Сomfort Life Development", "Трансбуд".

Безкомпромісність і зарядженість команд на перемогу подарували глядачам, які зібралися на змаганні, видовищні і захоплюючі протистояння, в результаті яких було сформовано пари півфіналістів "Builders Cup". У першій групі команда "Crystal Avenue" впевнено посіла перше місце, обігравши всіх суперників. Друге місце посів колектив "Sport Community". В іншій групі першу сходинку залишив за собою чемпіон попереднього турніру "Сomfort Life Development". Також у півфінал потрапила команда "Новобудова".

Півфінальні ігри підняли до максимуму і без того високий градус змагання, адже команди розуміли, що до фіналу залишається останній крок. В результаті напружених ігор в головний матч потрапили ФК "Crystal Avenue" і "Сomfort Life Development", які обіграли команди "Новобудова" і "Sport Community" відповідно.

У матчі за 3 місце "Новобудова", перемігши "Sport Community", завоювала бронзові медалі змагання. А у фіналі команда "Сomfort Life Development" захистила свій титул переможця "Builders Cup", здобувши вікторію в матчі з "Crystal Avenue".
Колектив "Crystal Avenue", крім срібних медалей, отримав грошовий приз і фірмові футболки від спонсора "DOM.RIA". Команда-переможець "Comfort Life Development" нагороджена золотими медалями та кубком "Builders Cup". Також вона отримала грошовий приз і сертифікати на знижку в 50% на відпочинок в Карпатах від спонсора змагань - мережі туристичних комплексів "Відпочинок 365".

Кращим гравцем турніру визнаний Олексій Некрашевича з команди "Новобудова", який отримав путівку на двох в Карпати на 7 днів від мережі туристичних комплексів "Відпочинок 365". Також спонсор відзначив 50% знижкою найкращих гравців усіх команд турніру.

Змагання, проведене у форматі "family weekend", стало чудовим фінальним акордом літа, подарувавши учасникам "Builders Cup" дух суперництва і ейфорію від перемог, а вболівальникам - можливість підтримати свої команди і насолоду від атмосфери свята.