• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Інтерпол призупинив розшук судді-втікача Чауса: Нацполіція пояснила, чому

Реклама на dsnews.ua

Комісія з контролю файлів Інтерполу тимчасово призупинила доступ до інформації про розшук українського судді-втікача в справах Євромайдану Миколи Чауса, який підозрюється в отриманні 150 тис. доларів хабара

Так відреагували у пресслужбі Національної поліції України на повідомлення в ЗМІ про те, що Інтерпол зняв із міжнародного розшуку Чауса, передає "ДС".

Як стало відомо, таке рішення було прийняте через клопотання екссудді про припинення розшуку.

"За інформацією Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва, повідомляємо: 17 січня 2020 року екссуддя звернувся до Комісії з контролю файлів Інтерполу (незалежного органу Інтерполу, створеного для розгляду звернень осіб, які оскаржують розшук або інші дії з використанням системи Інтерполу) із клопотанням про припинення розшуку. Відповідно до внутрішніх процедур оскарження рішень Інтерполу, на час розгляду звернення Комісія з 18 вересня 2020 року  тимчасово призупинила доступ до інформації про розшук Миколи Чауса", — йдеться у повідомленні. 

Водночас у поліції підкреслили, що українські правоохоронці не припиняли розшук екссудді Чауса, а інформація про оголошення його в розшук розміщена на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України.

    Реклама на dsnews.ua