• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Інтроверт? У Запоріжжі один ув'язнений викупив усі місця у VIP-камері СІЗО

Реклама на dsnews.ua

У Запорізькому слідчому ізоляторі один із ув'язнених викупив для себе всі місця в камері підвищеного комфорту, кожне з яких коштує 3410 грн на місяць

Про це йдеться в повідомленні на сайті омбудсмена, передає "ДС".

У той же час під час візиту в пенітенціарний заклад Запоріжжя співробітники офісу омбудсмена і громадські активісти встановили, що частина звичайних камер — в незадовільному стані.

Стіни і стеля цих камер укриті грибком і цвіллю. Ув'язнені скаржаться на неналежні комунально-побутові і санітарно-гігієнічні умови (відсутність зливних бачків, зношеність матраців, подушок і ковдр, обмежений доступ до питної води, наявність у камерах тарганів і клопів). Причиною цього є зберігання в камерах великої кількості харчових продуктів і недотримання санітарно-гігієнічних вимог самими ув'язненими, незважаючи на заходи дезінсекції, які приймає адміністрація установи", – сказано у звіті омбудсмена.

Під час спілкування із засудженими та особами, взятими під варту, члени моніторингової групи не отримали скарг на катування, нелюдське або таке, що принижує гідність, поводження і покарання.

    Реклама на dsnews.ua