• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Виконком УАФ не зміг призначити головного тренера збірної з футболу і відклав це питання до 12 серпня

Виконкому Української асоціації футболу на засіданні 9 серпня не зміг призначити головного тренера збірної України

будинок футболу
будинок футболу
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби УАФ, присвяченому вчорашнього засідання, інформує "ДС"

В УАФ розповіли, що 9 серпня учасники засідання виконкому Української асоціації футболу розглянули ряд робочих питань, серед яких був і питання про тренерський штаб національної збірної.

"Члени виконкому обговорили підсумки п’ятирічної роботи попереднього тренерського штабу, а також можливі кандидатури на посаду головного тренера національної команди. За підсумками обговорення члени Виконкому УАФ доручили адміністрації УАФ та Комітету національних збірних команд УАФ провести перемовини з потенційними кандидатами на посаду головного тренера національної збірної команди України та у строк до 12 серпня 2021 року проінформувати Виконком УАФ про їхні підсумки", — йдеться в повідомленні.

Також на виконкомі було затверджено Регламент змагань ДЮФЛУ на сезон-2021/2022, ухвалено рішення про проведення матчу за Суперкубок України з футзалу 20 серпня 2021 року, а також затверджено Регламент всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих клубів та Регламент УАФ зі статусу і трансферу футболістів.

Наступне засідання Виконкому УАФ заплановано провести в Будинку футболу 12 серпня.

Як повідомляла "ДС", 2 серпня Українська асоціація футболу офіційно заявила про звільнення Андрія Шевченка з посади головного тренера збірної України у звʼязку з завершенням терміну контракту.

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко пообіцяв, що головним тренером збірної України з футболу стане український фахівець. Передбачається, що цей пост місце може зайняти Сергій Ребров або ж Мирон Маркевич.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua