• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"ІТ-Інтегратор" підтримав створення відеокурсу Мінцифри про підприємництво для школярів

Компанія "ІТ-Інтегратор" взяла участь у соціальному освітньому проєкті Міністерства цифрової трансформації України — створенні відеокурсу "Підприємництво для школярів"

Реклама на dsnews.ua

Разом з Міністерством проєкт реалізовували компанія "Київстар" та студія онлайн-освіти EdEra. Віцепрезидентка "ІТ-Інтегратор" та викладачка бізнес-школи "МІМ-Київ" Надія Омельченко взяла участь у зйомках серіалу та виступила менторкою проєкту.

Серіал допоможе учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні кожній людині для успішної самореалізації в сучасному світі. Курс розрахований на 6 модулів і 36 уроків із залученням найкращих експертів у своїх сферах. У планах передбачається отримання грифу від Міносвіти, що дозволить рекомендувати курс як факультатив до уроків економіки.

Під час презентації курсу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що Мінцифра опікується питанням навчання підприємців і розвитку підприємницької екосистеми України.

"Розробку нового курсу ми підпорядковували глобальній меті — розвивати підприємницьке мислення в школярів і в такий спосіб надихати нові покоління українців на створення власного бізнесу, якою б амбітною метою це не здавалося їм спочатку", — сказала Валерія Іонан.

"Мені дуже сильно імпонує глобальна мета цього важливого соціального проєкту: розвивати підприємницьке мислення в школярів. Наша компанія активно підтримує різні освітні ініціативи, тому ми із задоволенням погодилися долучитися до створення серіалу. Впевнена, що у найближчому майбутньому він неодмінно допоможе новому поколінню українців стартувати власну справу", — коментує віцепрезидентка компанії "IT-Інтегратор" та викладачка бізнес-школи "МІМ-Київ" Надія Омельченко.

Надія Омельченко також закликала батьків дивитися із власними дітьми курс про підприємництво для школярів — бути ментором своєї дитини.

Безкоштовно пройти курс "Підприємництво для школярів" можна на національній онлайн-платформі "Дія.Ціфрова освіта".

Прямий ефір презентації курсу можна переглянути на YouTube-каналі Кабінету Міністрів України.

Довідка

"ІТ-Інтегратор" — найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства — дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інформаційна безпека, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси (SaaS). Компанію було засновано 5 грудня 2000 року. "ІТ-Інтегратор" — компанія №1 на ринку системної інтеграції в рейтингу 500 найбільших українських компаній авторитетного ділового видання "Топ100. Рейтинги найбільших".

    Реклама на dsnews.ua