• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З 120 прокурорів САП на роботу прийшли всього лише 15 (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
До 10:30 ранку 6 липня в САП, у будівлі якого протестують працівники "Укрлендфармінг" і "Авангарду", вимагаючи виконати рішення суду і закрити незаконне справу проти власника компанії Олега Бахматюка, прийшли всього лише 15 прокурорів і співробітників відомства

Один з тих, хто прийшов на роботу прокурорів незабаром пішов на обід, передає кореспондент "ДС".

Протестувальники біля офісу САП працівники агрохолдингів з самого ранку ведуть підрахунок прибули на роботу працівників наглядового відомства. Судячи за їхніми даними, прокурори не надто поспішають на роботу. Так, на 9.00 на роботу з'явилися лише троє з них.

Щоб потрапити на роботу, прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури доводиться долати "яєчну блокаду", встановлену протестувальниками.

Як повідомлялося, сьогодні вранці, 6 липня, Співробітники агрохолдингів "Укрлендфармінг" і "Авангард" продовжили безстрокову акцію протесту біля будівлі САП, вимагаю виконати рішення суду і скасувати постанову про відновлення кримінальної справи щодо власника компанії Олега Бахматюка. Вони виставили лотки з яйцями перед входом в будівлю відомства, а також "заклали" проїзд на територію САП.

Нагадаємо, 2 липня десятки співробітників агрохолдингу "Укрлендфармінг" (УЛФ) прийшли до офісу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вимагаючи від її керівника Назара Холодницкого виконати рішення Печерського районного суду Києва по справі Бахматюка. По завершенні мітингу вони передали в САП відповідне звернення з 27 тисячами підписів. Крім того, мітингувальники пообіцяли продовжувати свою акцію до тих пір, поки не буде виконано їхню вимогу. 3 липня акція під САП була продовжена.

    Реклама на dsnews.ua