• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Ділова столиця" та видавнича група "Картель" відзначають 20-річчя!

Третього травня 2001 року побачив світ перший номер газети «Ділова столиця». З 2001 року «Ділова столиця» пройшла шлях від першої щотижневої ділової газети до онлайн-видання, яке висвітлює широкий спектр подій та явищ як в Україні, так і в світі, а також пояснює контекст цих подій

"Ділова столиця" та видавнича група «Картель»  відзначають 20-річчя!
"Ділова столиця" та видавнича група «Картель» відзначають 20-річчя
Реклама на dsnews.ua

Вже два десятиліття інформаційні ресурси видавничої групи «Картель» працюють для того, аби читачі отримували своєчасну та об’єктивну інформацію, моли змогу ознайомитись із експертними оцінками та аналітичними матеріалами. За ці 20 років змінювалися видання, формати роботи, однак незмінним залишалось прагнення працювати для читача фахово та віддано. Сьогодні ВГ «Картель» — це ресурси «Ділова столиця», «Депо», діловий журнал «Власть денег» та сайт «Вокруг света».

Та найголовніша цінність ВГ «Картель» — це люди. Протягом 20 років у компанії працювало чимало справжніх «зірок» журналістики, маркетингу, рекламного ринку, видавничої справи. Ми дякуємо всім, хто був з нами протягом цих двох десятиліть, і обіцяємо: далі буде!

А ще з нагоди круглої дати розповідаємо, чому ВГ «Картель» став для багатьох з нас другим домом.  

Ірина Асман
Ірина Асман
Генеральна директорка ВГ «Картель»

Моя історія з ВГ "Картель" розпочалась рівно 20 років тому, коли вийшов перший номер "Ділової столиці" і здійснив справжній прорив на ринку ділової преси України. Вже за півроку проект став прибутковим! Саме з цього проекту і почалась історія ВГ "Картель". Так, часи змінюються, ринок змінюється, потреби читачів змінюються, проекти трансформуються. Змінюється і "Картель". Але порівнюючи дві команди (команду, яка подарувала життя видавничому дому, та команду сьогодення, яка запалює нові горизонти), можу з упевненістю сказати: ВГ "Картель" і тоді, і зараз вдається об'єднувати тих, кому не все одно, тих, кому цікаво і з ким цікаво, тих, хто горить ідеями та нові виклики сприймає з азартом та впевненістю, що все вийде круто!

Ольга Сантарович
Ольга Сантарович
Шеф-редакторка ВГ «Картель»

Бути аналітичним виданням сьогодні – справа не з легких. Всі прагнуть швидких рішень, коротких текстів, почуття домінують над логікою. Але хто володіє інформацією, той володіє світом. Ми, звісно, на весь світ не претендуємо, але віримо, що хоча б його частинку можемо відкрити читачам наших ресурсів. Ми постійно змінюємось, залишаючись при цьому вірними професії, і постійно ростемо, щоб мати змогу розповідати все цікавіші і глибші історії. У нашому ньюз-румі точаться суперечки про те, коли будуть нові вибори, скільки коштуватиме м'ясо крокодила і чому Трамп носить таку дивну зачіску. Ми придумуємо нові проекти, знаходимо цікавих спікерів, ретельно вишуковуємо «зради» і «перемоги». І, якщо чесно, ми це робимо не тільки заради читачів, але й заради себе. Бо ми в «Картелі» теж прагнемо володіти бодай частинкою світу.

Валентина Емінова
Валентина Емінова
Головна редакторка Depo.ua

Робота в Depo.ua – це стиль життя. Ми постійно перебуваємо в контексті подій, щодня маємо справу із сотнями новин, аналізуємо те, що сталося і має статися. Для читача ми – джерело термінових новин, швидкої аналітики, цікавої читанки і корисних порад. А для кожного співробітника редакції Depo.ua – це коло однодумців. Колектив абсолютно схиблених на своїй роботі людей, в компетентності, порядності, чесності яких у мене ніколи не виникає сумнівів.Depo.ua для Картелю – молодша дитина, нас по-сімейному називають «Депошечка». В такому вигляді як я його знаю, Depo.ua запустився в травні 2014-го. І ні, ми ніколи не писали про потяги - назва розшифровувалася як «ДЕловой и ПОлезный», це коли ми ще виходили російською мовою. Але ми дуже швидко перейшли на українську (здається, на Росії нас заблокували ще навіть перед цим) і завдяки всім, хто ці 7 років працював на сайті та очолював його, стали ще більш діловими і ще більш корисними.

Ольга Переверзева
Ольга Переверзева
Головна редакторка порталу «Навколо світу»

Для мене сайт "Навколо світу" - це можливість працювати з хорошою командою, писати, читати і спілкуватися з людьми про те, що мене завжди цікавило: про науку і подорожі. А ще - постійно вчитися новому. І я завжди знаю, що можу розраховувати на допомогу і підтримку великої команди - колективу видавничої групи "Картель". Це дуже цінно, коли в компанії відносини складаються довірчі і дружні. Впевнена, що "людський фактор" - це запорука успіху "Картелю".

Реклама на dsnews.ua
Віталій Новак
Віталій Новак
Генеральний директор РА «Маг» у складі ВГ «Картель»

Важко в цьому зізнаватися навіть самому собі, але я реально пам'ятаю часи так званого «застою» - напевно, звідси у мене таке нетерпіння до «стану спокою». Якщо в компанії все добре і все працює з року в рік за однією і тією ж схемою, то це шлях в нікуди. У ВГ «Картель» я не так давно, але те, що відбувається зараз - особливо на тлі зовнішніх обставин - мені однозначно імпонує. Кожен день нові виклики, нові ідеї, нові проекти, нові історії (звичайно, при збереженні базових цінностей, бо я ніколи не працював в компанії, політику якої не поділяю) - це круто, і найголовніше - це можливість для всіх учасників процесу побачити результати своєї праці. Упевнений, що всі читачі і користувачі наших ЗМІ їх теж бачать і цінують.

Видання ВГ "Картель"
Видання ВГ "Картель"
Любов Кузьменко
Любов Кузьменко
Директорка з реклами ВГ «Картель»

З компанією Картель ми разом цілих шість років, чи всього шість) Я з гордістю переступила поріг редакції в 2015-му і це відчуття не зникло досі. Пишаюся! Щаслива бути частиною команди, де працюють розумні, мудрі та позитивні люди. «Картелю» хочу побажати процвітання та ще багато-багато років роботи, бо бренди з 20-річною історією стовідсотково варті уваги!

Марія Гончарова
Марія Гончарова
Директорка з маркетингу ВГ «Картель»

Два роки роботи тут – це життя у шаленому темпі, зміна стратегій, прогнозування ситуації, адаптація брендів відповідно до викликів сучасного світу. Однак попри будь-які труднощі команда збирається і діє. І ти розумієш, що сила бренду - в людях.

Сергій Шишкін
Сергій Шишкін
Арт-директор ВГ «Картель»

Моїй доньці теж 20 років. Коли вона росла - змінювалися її смаки, характер, зовнішність. Таким же для мене є «Картель» - ніколи не стоїть на місці, вдосконалюється, гарнішає. Хочу побажати, щоб він завжди був потрібним нашим читачам і радував око.

Ніна Войчук
Ніна Войчук
Керівник SEO сайтів

Кажуть, двічі в одну річку не зайти. А в мене вийшло саме так. Мій шлях в медіа починався з "Картеля", і от знову я тут, хоч і в іншій ролі. Запитаєте, навіщо? А відповідь проста: цікаві проекти, велика кількість роботи, нові виклики, а головне - це професійна команда. Звісно, час невблаганний, змінилися проекти, компанія і я. Але ці зміни на краще - нові виклики, нові формати, нові можливості.Для мене велика честь та натхнення працювати з проектами "Ділова столиця", Depo.ua, "Навколо світу". І я впевнена, що попереду в нас багато цікавого.

Олександра Булгакова
Олександра Булгакова
Директорка Всеукраїнського підписного агентства

Для мене все почалося в квітні 2001 року з активної роботи із запуску міської (!) щотижневої газети "Ділова столиця". Якщо "щастя у праці", то ось його, щастя, було більш ніж достатньо. За півроку газета міцно завоювала ринок Києва і вже до осені про неї заговорила вся Україна, а до кінця року вона була перереєстрована в загальноукраїнський діловий тижневик. Незабаром ВД став видавати діловий щотижневий журнал "Власть Денег" і два глянцевих ліцензійних журнали «Вокруг Света» і «Гастроном», а кур'єрська служба виросла до Всеукраїнського підписного агентство повного циклу, з філіями в деяких обласних містах. Але це був тільки початок: один за одним з'явилися нові журнали «Дива», «Худеем легко», «Секрети, Худеем легко», «Усадьба», «Будинок, дача, город на додачу», «Цветы, коты и ты», «Раїса Захарівна». ВД «Ас-Медіа», що злився з «Картель», приніс з собою ще шість цікавих видань. Все це було захоплююче, цікаво, потужно, азартно, насичено, а це і є щастя. «Картель», я люблю тебе.

 

    Реклама на dsnews.ua