• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Відомий телеведучий отримав українське громадянство (ФОТО)

Відомий шеф-кухар, ресторатор і ведучий кулінарного шоу "МайстерШеф" Ектор Хіменес-Браво став громадянином України

Реклама на dsnews.ua

Цим він похвалився в своєму Instagram, передає "ДС".

Колумбієць Ектор живе і працює в Україні понад 10 років. У численних інтерв'ю він каже, що вважає Україну своїм домом і щиро любить цю країну.

У своєму акаунті суддя "МайстерШефа" тримає паспорт України у формі ID-карти.

У підписі до фото він написав українською: "Міністерство культури видало указ, щоб я отримав постійне місце проживання! Не передати словами, який я щасливий, адже мало хто удостоюється такої великої честі!"

Знаменитий кухар родом із Колумбії керував багатьма всесвітньо відомими ресторанами. Він виріс у Колумбії, в юності переїхав до Північної Америки і став наймолодшим шеф-кухарем престижного ресторану "Hilton". Потім відкрив свій власний ресторан у Канаді.

У 2010 році отримав пропозицію відкрити ресторанний комплекс у Києві і розробив для нього концепцію. У 2011 році Ектору запропонували стати суддею українського кулінарного шоу "МайстерШеф". Відтоді він був ведучим у всіх сезонах шоу.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Володимир Зеленський підписав указ про припинення громадянства України Вадима Альперіна, Араїка Амірханяна і Олександра Ерімічука.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua