• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

До акції антивакцинаторів у Києві має відношення проросійський політик із Молдови, — ЗМІ

На мітингу противників вакцинації в Києві було помічено символіку та плакати організації громадянина Молдови В'ячеслава Валько, який у 2014 році балотувався до парламенту Молдови від проросійської партії

В'ячеслав Валько;
В'ячеслав Валько;
Реклама на dsnews.ua

Наразі молдавський політик активно займається поширенням фейків про коронавірус та вакцинацію від нього, а також підтримує антивакцинаторські ініціативи в Україні, передає "ДС" з посиланням на "Ліга.Новини".

Журналісти з'ясували, що Валько у своїй антивакцинаторській діяльності використовує Facebook-аккаунт під назвою Terra Freedom та Telegram-канал з такою самою назвою.

У Facebook Валько розповідає про те, що у вакцинованих "спостерігаються проблеми з психікою", що вони всі помруть від щеплення, а також про "ковід-фашизм у Києві", називаючи "неофашистом" міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка. Молдаванин активно анонсує акції антивакцинаторів в Україні, закликаючи українців брати участь.

Про діяча із Молдови написав радник віцеспікера Верховної Ради Павло Булгак.

"Аналіз повідомлень групи (Terra Freedom – ДС) показує, що так звана "організація опору" системно працює на дискредитацію заходів щодо протидії COVID-19 та вакцинації у Молдові, Україні, країнах Балтії", – написав Булгак у своєму Facebook.

Нагадаємо, 3 листопада у Києві пройшов марш антивакцинаторів. Підтримку акції висловила екс-нардеп Надія Савченко, яку кілька тижнів тому затримали в аеропорту із фальшивим COVID-сертифікатом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua