• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

До річниці незалежності в українських культурних центрах запустять 30 аудіогідів

До 30-річчя незалежності України в українських культурних центрах створять 30 аудіогідів

Чигирин
Чигирин
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства культури та інформаційної політики, передає "ДС".

"Аудіогіди відкриватимуть історію нашої країни не лише українцям, а й іноземним гостям. Проєкт матиме відразу дві мовні версії — українську й англійську. Аудіогідами можна буде скористатися під час відвідування локації, а також слухати їх у будь-який інший час", — кажуть у Мінкульті.

Проєкт охоплюватиме 30 культурних обʼєктів з усієї України. Зокрема, до списку ввійшли Національний музей історії України, Збаразький замок, гетьманська резиденція Чигирин, Шевченківський національний заповідник.

На переконання голови Державного агентства розвитку туризму Марʼяни Олеськів, наявність аудіогідів — один з елементів, що створює комфортні умови для перебування туристів. Вони дають змогу мандрівнику краще познайомитися з культурними особливостями та деталями історичних подій, допомагають краще зрозуміти культуру регіону.

"Запровадження аудіогідів іноземною мовою значно сприятиме тому, що туристи з-за кордону захочуть відвідати українські музеї. Окрім того, це розширить потенційну аудиторію й підвищить шанс того, що відвідувач залишиться на туристичній дестинації довше, ніж на кілька хвилин. Все це, зі свого боку, заохочує туристів розповідати про свій позитивний досвід іншим, знову й знову повертатися, що у підсумку сприяє розвитку туристичного потенціалу країни загалом", — каже Олеськів.

Як писала "ДС", у музеях різних країн запустили вже близько 30 аудіогідів українською мовою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua