• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кабмін послабив карантин в Україні

Кабінет міністрів пом'якшив карантинні обмеження, введені у зв'язку з поширенням коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в постанові №583, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Так, було дозволено проведення масових заходів (в тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) з умовою знаходження однієї людини на 4 кв. м площі будівлі, території або наповненістю залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом).

Крім цього, обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх учасників і організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену, проведеного не більше ніж за 72 години до проведення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Дозволяється також прийом відвідувачів в кінотеатрах, інших установах культури з наповненістю залів не більше двох третин місць.

Крім того, "зелений" рівень епінебезпеки буде встановлюватися, якщо кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів — менше 75, коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР або експрес — тестування на антиген менше 4 %, кількість тестувань методом ПЛР або експрес-тестування протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — понад 300 і на всій території України немає регіонів з встановленим "червоним" рівня епідемічної небезпеки.

Як повідомляла «ДС», станом на ранок 7 червня в Україні зафіксовано 535 нових випадків коронавірусної хвороби. Таким чином, за весь період пандемії COVID-19 в Україні заразилася 2 214 517 осіб, померло 51182 особи.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua