• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Кабмін дозволить вишам самим визначати форму навчання під час карантину

Реклама на dsnews.ua

За інформацією Кабінету міністрів, вищі навчальні заклади матимуть право самостійно визначати форму навчання в умовах епідемії COVID-19

Про це йдеться у публікації "РБК-Україна", передає "ДС".

За словами премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, університети можуть самостійно визначати форму навчання. Буде це очний, змішаний чи дистанційний формат – вирішувати керівництву вишу. Але в будь-якому випадку розпочинати заняття бажано не в один день.

Зокрема, для першокурсників рекомендується розпочинати заняття з 7 по 15 вересня, для студентів старших курсів – з 1 вересня, для магістрів – з 11 по 15 вересня.

Навчальні заклади, які відчинять двері для учнів з вересня, мають дотримуватися санітарних норм. Зокрема, входити до будівель або пересуватися всередині можна тільки в масках або респіраторах (під час занять вони не обовʼязкові).

Про антисептики, засоби гігієни для туалетів і маски для співробітників має подбати керівництво закладів. Маски для персоналу мають бути в такій кількості, щоби їх можна було змінювати кожні три години. На вході всім вчителям та іншим співробітникам установи вимірюватимуть температуру: якщо вона вище 37,2 чи є ознаки гострого респіраторного захворювання — до роботи не допустять.

Міністерство охорони здоровʼя та Міністерство освіти також радять організувати гнучкий графік навчання, щоб уникати скупчення людей. 

Як писала "ДС", міністр охорони здоровʼя Максим Степанов вважає, що керівництво навчальних закладів має відповідати за виявлення учнів з ознаками COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua